RECENZE OD NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

 

Naši zákazníci jsou pro nás velmi důležití a našim cílem je, aby se k nám vraceli. Chceme, abyste s námi měli stejně dobrou zkušenost jako zákazníci, kteří nám poskytli zpětnou vazbu.

 

JAK TOHO DOSÁHMEME?

  • Hned po prvním kontaktu s námi vám přidělíme tým zkušených designérů
  • Předvídáme, chápeme vaše potřeby a plníme vaše očekávání
  • Dodržujeme dohodnuté klíčové body a termíny dodání, komunikujeme s vámi od začátku projektu, až po jeho finální instalaci
  • Zaměřujeme se na to, aby naše návrhy, design, produkty a montáž hotových výrobků odpovídaly vašim očekáváním jak v oblasti kvality, ceny, termínu dodání, tak vaší spokojenosti (QCDS)
  • Postaráme se o to, aby váš projekt byl úspěšný

 

Navrhli chlazení 4 bloků elektrárny, které zlepšilo účinnost turbíny ve floridských klimatických podmínkách. Upravili konstrukční a funkční řešení stávajícího filtru přidáním přechodových dílů a modulů chlazení vyrobených na zakázku. Vyrobili nové komponenty elektrárny a během odstávky ihned instalovali. Společnost se přizpůsobila změnám, spolupracovali s námi a dodali nám kvalitní.

Amec Foster Wheeler (Georgia, USA)

 

...navrhli a vyrobili inovativní a vysoce kvalitní řešení pro filtrační systém dvou plynových turbín. Projekt byl dodán ve stanoveném termínu a v průběhu celého procesu s námi neustále komunikovali.

Stellar Energy (Florida, USA)

 

Konstrukční řešení 2 JCP bylo prvotřídní a jejich rychlé rekce na naše připomínky a změny udržely projekt v chodu. Vřele je doporučujeme jak z hlediska designu, tak výroby komponent pro plynové turbíny.

Ilheung Industrial Development Co. (South Korea)

 

Dodali nám kvalitní řešení v kratším čase, než jsme očekávali. Projektový tým byl velmi iniciativní a konstrukční inženýři jsou experti ve svém oboru. Doufám, že s nimi bude spolupracovat i na dalších projektech.

Allied Power Technologies (Puerto Rico)

 

Pracovní týmy 2 JCP byli velmi profesionální a pracovali velmi usilovně, aby dokončili projekt bezpečným způsobem a v požadovaném termínu.

Hawaii Electric Company (Hawaii, USA)

 

Oceňuji technickou podporu a znalosti konstrukčního týmu. Poskytli nám kvalitní návrh, vyznají se ve svém oboru a přizpůsobili se nám v našich požadavcích. Rozhodně bych je doporučil pro konstrukční řešení chlazení, vytápění nebo potrubního systému pro plynové turbíny.

Amec Wheeler Foster (Georgia, USA)